Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności Ogólnopolskie warsztaty dla Instruktorów,...
Info ogólne
Info ogólne
Prelegenci
Prelegenci
Pakiety
Pakiety

24-10-2019

Ogólnopolskie warsztaty dla Instruktorów, Wykładowców i Właścicieli OSK

 

Warsztaty doskonalenia zawodowego instruktorów nauki jazdy to wprowadzony parę lat temu coroczny obowiązek szkolenia, przedłużający ważność uprawnień do szkolenia kandydatów na kierowców.

 

Jako branżowe wydawnictwo obserwujemy coraz częstsze głosy w środowisku podważające zasadność tego obowiązku szkoleniowego. Nie zgadzamy sie z tym podejściem, dlatego uwzględniając wagę pracy instruktora w procesie nauki i kształtowania bezpiecznych postaw na drodze, postanowiliśmy że będziemy wspierać każdą inicjatywę, która ma na celu wzrost kompetencji oraz integrację środowiska instruktorskiego.

 

Miło nam poinformować, że jako SPH Credo zostaliśmy partnerem strategicznym Ogólnopolskich warsztatów dla instruktorów, wykładowców i kierowników OSK, które odbędą się w Pile w dniach 23/24.11.2019 r. Natomiast PortalNaukiJazdy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 

We współpracy z Kobra Nauka Jazdy - podmiotem uprawnionym do przeprowadzenia warsztatów dołożyliśmy starań, aby dobór prelegentów oraz infrastruktury gwarantował przeprowadzenie szkolenia, które będzie stało na najwyższym poziomie pod względem metodycznym i dydaktycznym. Spotkanie będzie również dobrą okazją do wymiany doświadczeń, spostrzeżeń, jak również zastanowienia się nad zmianami, które w najbliższym czasie czekają branżę szkolenia kierowców.

 

Nowatorskie na skalę kraju będzie przygotowanie nowoczesnej infrastruktury szkoleniowej w zakresie każdej kategorii prawa jazdy. Czynimy również starania, aby zajęcia praktyczne objęły temat szkolenia kandydatów na kierowców prowadzonego na pojeździe elektrycznym.

 

Na zdjęciach prezentujemy prelegentów oraz dostępne pakiety szkoleniowe.
Liczba miejsc jest ograniczona!

 

Wszystkich chętnych instruktorów nauki jazdy, wykładowców i kierowników ośrodków zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Link do formularza zgłoszeniowego: kliknij tutaj

Powrót do listy aktualności

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena