3.jpg
Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności

Aktualności

Aktualne wiadomości dla osób na kursie nauki jazdy i szukających informacji o prawie jazdy. Szukasz nowości lub wiedzy w zakresie kursu nauki jazdy i prowadzenia pojazdu. Portalnaukijazdy.pl - najciekawsze miejsce w sieci o prawku.

26-05-2020

Cykl: nowe pytanie w bazie egzaminacyjnej - maj 2020.

Następne pytanie z uaktualnionej bazy egzaminacyjnej. Tym razem ponownie odpowiadamy TAK na NIE...

17-05-2020

Coraz bliżej uporządkowanie ruchu urządzeń transportu osobistego (takich jak np. hulajnoga elektryczna) na drogach publicznych.

Hulajnogą elektryczną po chodniku z prędkością pieszego! Piesi na chodniku będą mieli pierwszeństwo...

15-05-2020

Interwencja Rzecznika PPOSK w sprawie pojazdów OSK na egzaminie państwowym

Publikujemy stanowisko Rzecznika PPOSK w sprawie braku możliwości egzaminowania kursantów na pojazdach OSK w WORD Poznań.

10-05-2020

Uwaga❗️ Nowe pytania na egzaminach na prawo jazdy‼️

Odmrożone ośrodki egzaminowania weryfikują wiedzę w oparciu o zaktualizowaną bazę pytań!

Do bazy egzaminacyjnej zostało dołączonych ponad 200 nowych pytań. Zmiany dotyczą m.in. weryfikacji znajomości zagadnień: korytarza życia oraz jazdy na suwak.

05-05-2020

1 Komentarze

#odjedzwirusowi: Ogólnopolska akcja promująca zdobywanie prawa jazdy!

#odjedzwirusowi to akcja zwracająca uwagę na istotę posiadania prawa jazdy. W dobie pandemii posiadanie tego dokumentu jest wręcz jedną z najważniejszych rzeczy.

30-04-2020

1 Komentarze

Nowe regulacje dla branży? Szkolenie online, egzaminy na kwalifikację i ograniczenia w szkoleniu praktycznym?

Nad czym podczas trwającego posiedzenia sejmu będą głosować posłowie?! Wrócą egzaminy na kwalifikację kierowcy zawodowego… w urzędach wojewódzkich i pod nadzorem pracowników tego organu.

28-04-2020

Od dzisiaj 28.04.2020 wchodzą w życie zmiany w niemieckim prawie o ruchu drogowym!

W Polsce mamy od dawna żywiołową polemikę na temat wysokości mandatów oraz tego dlaczego nasi rodacy jak wyjadą poza granicę naszego kraju to… pokornieją. Co prawda pandemia koronawirusa odcisnęła piętno na jednej z najbardziej lubianych swobód nie tylko w UE, ale i na świecie tj. swobody przepływu osób, jednak to okres przejściowy. Tymczasem nasz zachodni sąsiad (Niemcy) zaostrzają przepisy w trosce o bezpieczeńśtwo na drogach… i nie chodzi wyłącznie o piratów drogowych, choć oni powinni obawiać się najbardziej.

20-04-2020

5 Komentarze

Marcin Kukawka: Egzaminowanie kandydatów na kierowców musi ruszyć natychmiast!

W mojej ocenie nie istnieje żadna regulacja ustawowa, która usprawiedliwiałaby wstrzymanie pracy ośrodków egzaminowania. Mam oczywiście na uwadze, że pandemia koronawirusa doprowadziła świat do szaleństwa, że nikt z nas nie wiedział jak to będzie. Powiedzmy sobie jednak szczerze… zostanie z nami to paskudztwo na długo, a my musimy żyć normalnie i pracować.

1  2  3  4  5