Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności

Aktualności

Aktualne wiadomości dla osób na kursie nauki jazdy i szukających informacji o prawie jazdy. Szukasz nowości lub wiedzy w zakresie kursu nauki jazdy i prowadzenia pojazdu. Portalnaukijazdy.pl - najciekawsze miejsce w sieci o prawku.

03-04-2020

Zmniejszenie punków przez internet? WORD Białystok szkoli online!

Czy w ramach akcji #ZostanWDomu można jednocześnie zrobić coś pożytecznego dla siebie? Oczywiście! WORD Białystok wprowadza właśnie nowość na skalę ogólnopolską: szkolenia on-line pozwalające zmniejszyć liczbę punktów karnych!

01-04-2020

5 Komentarze

Kurs nauki jazdy kategorii B za 3000 zł?!

Po pandemii cena kursów nauki jazdy prawdopodobnie wzrośnie do ok. 3000 zł przy najbardziej popularnej kat. B!

 

06-03-2020

230 zł?! Nowa cena egzaminu na prawo jazdy?

W sieci od pewnego czasu pojawiają się informacje o pogarszającej się sytuacji finansowej Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego. W zeszłym 2019 roku ośrodki egzaminowania zanotowały razem ok. 11,5 mln strat. Były jednak ośrodki, które poprzedni rok zakończyły niewielkim zyskiem.

04-03-2020

Stawiamy na edukację dzieci i młodzieży w zakresie ryzyka w ruchu drogowym!

W dniu wczorajszym (03.03.2020) mieliśmy okazję współorganizować pierwsze w tym roku spotkanie/warsztaty, przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych (na zdjęciach uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stróżewie, powiat chodzieski - woj. wielkopolskie), które odbyło się w WORD Piła. SPH Credo realizuje projekt społecznej odpowiedzialności biznesu, inwestujemy w przyszłość i bezpieczeństwo.

03-03-2020

Kierunkowskaz na "rondzie"

3 lata sporu sądowego i jest wyrok ostateczny. Wjazd na skrzyżowanie o ruchu okrężnym bez... kierunkowskazu. Ale, czy zawsze?!

W omawianej sprawie już Samorządowe Kolegium Odwoławcze uznało że: "Wjeżdżający na skrzyżowanie o ruchu okrężnym nie może sygnalizować zmiany kierunku ruchu lewym kierunkowskazem.

03-03-2020

NIEUWAGA, kosztuje życie

Leady medialne i wielki szum polityczny wywołały efekt błednej świadomości jakoby nowe przepisy weszły juz w życie, a piesi mieli obligatoryjne pierwszeństwo. Aktualnie zmiany są w fazie konsultacji.

23-02-2020

Prawo jazdy – szybciej i taniej... we Francji

Jak podał serwis ifrancja.fr, francuskie Ministerstwo Finansów chce doprowadzić do obniżenia o 30% kosztów prawa jazdy. Dodatkowo skrócony ma również zostać czas niezbędny do uzyskania uprawnień do kierowania pojazdami. Aby to osiągnąć od 1 czerwca 2020 r szkoły nauki jazdy mają proponować kursantom standardową umowę na kursy prawa jazdy.

22-02-2020

Uwaga! Pojazd na sygnale. Proszę ułatwić przejazd

Powstał Parlamentarny Zespół ds. Trzeciego Sygnału dla Pojazdów Uprzywilejowanych, który ma zaproponować zmiany legislacyjne.

1  2  3  4