ll.jpg
Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności

Aktualności

Aktualne wiadomości dla osób na kursie nauki jazdy i szukających informacji o prawie jazdy. Szukasz nowości lub wiedzy w zakresie kursu nauki jazdy i prowadzenia pojazdu. Portalnaukijazdy.pl - najciekawsze miejsce w sieci o prawku.

23-02-2020

Prawo jazdy – szybciej i taniej... we Francji

Jak podał serwis ifrancja.fr, francuskie Ministerstwo Finansów chce doprowadzić do obniżenia o 30% kosztów prawa jazdy. Dodatkowo skrócony ma również zostać czas niezbędny do uzyskania uprawnień do kierowania pojazdami. Aby to osiągnąć od 1 czerwca 2020 r szkoły nauki jazdy mają proponować kursantom standardową umowę na kursy prawa jazdy.

22-02-2020

Uwaga! Pojazd na sygnale. Proszę ułatwić przejazd

Powstał Parlamentarny Zespół ds. Trzeciego Sygnału dla Pojazdów Uprzywilejowanych, który ma zaproponować zmiany legislacyjne.

13-02-2020

Policjanci grup "SPEED" zatrzymują prawa jazdy

Jak wiecie nadmierna prędkość podczas prowadzenia pojazdu jest czynnikiem znacząco ograniczającym bezpieczeństwo ruchu drogowego.

10-02-2020

Zapisz się na egzamin i zdaj za PIERWSZYM RAZEM!

To nie reklama OSK a.. WORDu Suwałki, którą ośrodek egzaminowania wysłał do ośrodków szkolenia kierowców m.in. w Warszawie, Poznaniu i Łodzi! Dlaczego tam? Bo łatwiej zdać?! Małe miasto, mniejsze natężenie ruchu i przyjaźni kierowcy..., jak piszą twórcy ulotki.

12-01-2020

Odcięło im rozum i wyobraźnię?!

Jak się okazało za kierownicą siedziała 16-sto latka bez uprawnień do kierowania pojazdami kat. B. Pasażerem był 25 latek, który prawdopodobnie próbował wcielić się w rolę instruktora… Oboje byli trzeźwi.

12-01-2020

Jeszcze w 2020 roku prawko w telefonie!

Koniec z plastikiem w portfelu? Wirtualne prawo jazdy?!

04-01-2020

Masz cofnięty licznik? Czeka cię kara?!

O 1 stycznia Policja kontroluje stan licznika i wpisuje go do systemu CEP.

02-01-2020

Popularność prawa jazdy spada?! Branża szkolenia kierowców się zmienia.

Od kilku lat branżę szkolenia kierowców toczy choroba… W ujęciu ogólnopolskim zauważalny jest spadek zainteresowania kursami nauki jazdy średnio o 15% rocznie. Z czego to wynika?

1  2  3  4