https://www.biuro.dobreosk.pl/glowna.aspx

Sklep on-line

left - cenny news

Napotkałeś na dobry temat?
Podziel się nim z nami !

redakcja@portalnaukijazdy.pl

Sonda

Czy jesteś za powstaniem fili Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego, w miastach bez praw powiatu?

zobacz wyniki

Newsletter

Zapisz się a będziesz dostawać, co miesiąc biuletyn, w jaki sposób zdobywać nowych uczestników kursów. Będzieszrównież informowany na bieżąco o naszych promocjach i nowościach.

Twoje imię:

Adres e-mail:

Partnerzy serwisu

 

Szajka oszustów. Zdawali za kogoś egzaminy na prawo jazdy. Skorzystało kilkadziesiąt osób

Autor: Adminpp / dodano: 03.01.2011 - 09:19

(0)
skomentuj
Szajka oszustów. Zdawali za kogoś egzaminy na prawo jazdy. Skorzystało kilkadziesiąt osób

Łomżyńska prokuratura zakończyła już główne śledztwo dotyczące oszustw przy pozyskiwaniu praw jazdy przez osoby, które nie zdawały, lub nie chciały zdać przewidzianego prawem egzaminu. Lista podejrzanych wciąż liczy kilkadziesiąt osób, ale po kilkunastomiesięcznym śledztwie udało się wyodrębnić siedmioro głównych oskarżonych w sprawie.

Więcej: http://wiadomosci-lomzynskie.pl/ramka-6028-szajka-oszustow-zdawali-za-kogos-egzaminy-na-prawo-jazdy-skorzystalo-kilkadziesiat-osob.html

Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz

kodprzeładuj obrazek

PortalNaukiJazdy.pl zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia komentarza zawierającego treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca taki komentarz może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną.