http://sklep.sphcredo.pl/testy/17-prawko-am-specjal-pytania-egzaminacyjne-pwpw-i-its.html#/kategoria-b_aktualizacja_online

Sklep on-line

left - cenny news

Napotkałeś na dobry temat?
Podziel się nim z nami !

redakcja@portalnaukijazdy.pl

Sonda

Czy jesteś za powstaniem fili Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego, w miastach bez praw powiatu?

zobacz wyniki

Newsletter

Zapisz się a będziesz dostawać, co miesiąc biuletyn, w jaki sposób zdobywać nowych uczestników kursów. Będzieszrównież informowany na bieżąco o naszych promocjach i nowościach.

Twoje imię:

Adres e-mail:

Partnerzy serwisu

 

SPH Credo dostawcą aplikacji Egzamin Wewnętrzny dla PWPW S.A.

Autor: Admindb / dodano: 06.03.2013 - 13:07

(28)
skomentuj
SPH Credo dostawcą aplikacji Egzamin Wewnętrzny dla PWPW S.A.

 

Miło nam poinformować, że mając na uwadze dalsze propagowanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz wsparcie procesu kształcenia kandydatów na kierowców zgodnie z zapisami Ustawy o kierujących pojazdami oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy, nawiązaliśmy współpracę z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych S.A.

 

 

Pierwszym wspólnym projektem było uruchomienie na Portalu OSK aplikacji Egzamin Wewnętrzny, której twórcą przy współpracy z PWPW jest nasza firma. Od 1 marca aplikacja ta jest dostępna na Państwa profilu w Portalu OSK.

Poniżej przedstawiamy krótki filmik jak należy zapisać kursantów na egzamin wewnętrzny.

 

Krok 1. Planowanie egzaminu i zgłoszenie do Starosty


 

 

Krok 2. Dostęp do egzaminu wewnętrznego dla kursanta


 

 Przedstawiamy również kilka screenów z samej aplikacji:

 

 

 

 

Dodatkowymi funkcjonalnościami Portalu OSK uruchomionymi wraz z aplikacją Egzamin Wewnętrzny są:

•              zakładanie konta kursantowi,

•              możliwość przekazywanie danych do starosty na temat egzaminu praktycznego.

 

Portal OSK jest aplikacją do zarządzania ośrodkiem szkolenia kierowców, dzięki której mogą Państwo prowadzić rozliczanie wpłat kandydatów, kosztów samochodów, czasu pracy wykładowców oraz personelu ośrodka, dokumentację kursantów. Oczekiwaną i bardzo pomocną funkcjonalnością tej aplikacji jest możliwość tworzenia harmonogramów zajęć (grafików jazd) - on-line!

 

Portal OSK umożliwia pobranie PKK z systemu SI Kierowca oraz  jego edycję.  Umożliwia również, w częściach fakultatywnych, oprócz wprowadzonej możliwości przeprowadzenia egzaminu wewnętrznego, zarządzanie infrastrukturą ośrodka,  planowanie kursów oraz pełnej sprawozdawczości na linii OSK - Starostwo bez wychodzenia poza siedzibę Państwa firmy. 

 

Mamy nadzieję że uruchomiona właśnie funkcjonalność, przejściu chorób „wieku dziecięcego” spotka się z Państwa życzliwym przyjęciem. Dlatego w przypadku uwag i sugestii dotyczących oczekiwanych zmian prosimy o kontaktowanie się bezpośrednio z operatorem systemu.

 

Należy również zwrócić uwagę, że zgodnie z umową podpisywaną z PWPW S.A. dane zamieszczane przez OSK stanowią jego własność tzn. podglądu nie mają Starostwa Powiatowe, poza danymi które zgodnie z wymogami prawnymi zostaną przez Państwa przesłane.

 

Zgodnie decyzją PWPW S.A. do końca marca br. dostęp do Portalu OSK wraz z jego pełną funkcjonalnością jest w pełni bezpłatny.

 

(db) Damian Bogusławski

Komentarze

Nowy Sącz - 06.03.2013

A ja się pytam dlaczego MORD Nowy Sącz jako jedyny nie zamieszcza rankingu zdawalności egz.praktycznych za 2012r

sr - 06.03.2013

Z niecierpliwością czekam aż zostaną wyłączone wszystko darmowe rozwinięcia tej aplikacji. Chce zobaczyć ten program takim jakim on jest w formie podstawowej, moim obowiązkiem jest aktualizacja profilu a nie wpisywanie sal wykładowych, aut itp... Uszczęśliwianie na siłę. Żeby uaktualnić profil kandydata na kierowcę muszę zamieścić w nim egzamin wewnętrzny żeby to zrobić muszę wpisać sale wykładową i tak dalej i tak dalej. PWPW liczy że jak najwięcej osób się wdroży w program i następnie wykupi płatną wersje. Ja daje sobie radę obecnie bez pomocy programu a jak będzie więcej osób to wybiorę program który mi najbardziej pasuje a nie ten który jest prawie że na siłę wciskany.

nj - 06.03.2013

do sr ale tylko ten program łączy się ze starostwami.

osk - 06.03.2013

sprawdziłem i działa przyzwoicie ten program, jest jeszcze trochę rzeczy do dorobienia, ale to szczegóły.

tryk - 06.03.2013

Teraz przynajmniej oficjalnie wiemy, czemu od kikunastu miesięcy credo popiera jedyna sluszna firme pwpw/ hp. Tzw coming out :-)

instruktorka - 06.03.2013

ale przecież egz.ew. można zrobić z płytki z testami z CREDO i wydrukować nie trzeba kupować programu ani korzystać z aplikacji

quba - 06.03.2013

kazdy popiera tego, z kim mu po drodze. e-kierowca i grupa Image popiera ITS. poslowie popieraja ustawy. marszalkowie popieraja wordy. ja popieram walke z alkoholizmem i multipleks dla TV Trwam. I co z tego)

Piotr - 06.03.2013

a jaka baza pytań jest stosowana w programie? PWPW czy credo zbliżone do PWPW?

ooo - 06.03.2013

dobre pytanie! jaka baza?

:) - 06.03.2013

Ja wersji rozszerzonej nie biorę bo nie bedę dojną krową.Też czekam aż wyłączą to badziejstwo.Poczekam też z podpisem elektronicznym.Nie ma co być wyrywnym.Jeśli tylko będzie taka możliwość, z buta odwiedzać będę mój wydział komunikacji.

kierownik OSK - 06.03.2013

Na szczęście do życia nie potrzeba aby program mial połączenie ze starostwem. Nie potrzeba podpisu elektronicznego aby wysyłać dane internetem. Wystarczy program innego producenta, dostępny od 2 lat i znacznie lepszy. PWPW lczy, że szkoły się wdrożą mocno, do tego zakupią podpis elektroniczny (oszukując, że to niezbędne do szczęścia) a potem będą inwigilowac kto ile godzin sprzedał, i jeszcze gotowi urząd skarbowy napuszczac. a z pewnością starostę.

;) - 06.03.2013

program o którym pisze kierownik OSK. Polecamy

aosk - 07.03.2013

ale bez podpisu nie zaktualizujesz pkk, nie wiem jak chcesz to z buta robic. Olac reszte, robie jak dotad, ale pkk musze pobrac i odeslac. W KIR kupilem podpis, nie narzekam

Op - 07.03.2013

Dokładnie, ja mam tylko podpis i to rzeczywiście jest przydatne, za resztę dziękuje. Informacje do starostwa przesyłam bez programu Pwpw a uzupełnić profil moge w wersji bezpłatnej.

olek - 07.03.2013

właściciele OSK nie dajcie się zwariować ! pamiętajcie, że nawet papierowo możecie dostarczać do urzędu niezbędne dokumenty ! osobiście przeprowadzam egzamin wewnętrzny na dowolnym programie, dostarczonym do książki. Wyniki spisuje na kartce. Przez wyniki rozumiem dokładnie to co ustawa wymaga: imię i nazwisko osoby zdającej, informacja czy zdał, informacja o ilości popełnionych błędów, podpisy instruktora i zdającego, datę wpisuję długopisem. Koniec kropka. Egzamin przeprowadzam zgodnie z ustawą. A jak urzędowi się to nie spodoba to niech powołuje sobie komisję śledczą i przesłuchuje kursantów czy egzamin się odbył. Wszystko z godnie z prawem.

Zojka - 07.03.2013

Teraz zgodnie z ustawą nie wolno robić egzaminu na kartce, musi być wydruk Natomiast program oskpwpw to takie badziewie, że większego nie widziałam. Czekam z utęsknieniem a z wreszcie zabiorą te niepotrzebne śmieci i używać go będę tylko do pobierania profilu PKK, reszta to nieudana twórczość pseudoznawców

o - 07.03.2013

Nie musi być wydruku z komputera.

joony - 07.03.2013

Badziewie wciskane przez cwaniaków na siłę.Zobaczycie ,że kiedyś będzie z tego komisja śledcza.

Redakcja - 08.03.2013

komentarze z nicków: adam, lecho i ;) zostały usunięte w związku z naruszeniem regulaminu

DZIMI - 10.03.2013

Droga elektroniczna miała zastąpić papiery. Tak nas uszczęśliwiono ze kwity zostały po staremu plus muszę wklepywać wszystko w komputer i wysyłać do starostwa , albo wozić w wersji papierowej.Mniej czasu na szkolenie , więcej na biurokrakcję. GRATULUJĘ NOWATORSTWA I RACJONALIZATORSTWA !!!!!!!!!!!! Program szkolenia? Pisany zza biurka i z OSK robiący FABRYKĘ GWOŹDZI BEZ ŁEBKÓW. To instruktor widzi ile czasu musi poswiecić kursant na dane elementy , a nie lecieć z tematami aby przerobic program...

meg71 - 21.03.2013

Program pisał ktoś, kto nie miał bladego pojęcia o szkoleniu, zerowa funkcjonalność, brak prawidłowego działania, błedy, nie generuje EDT o zakończeniu szkolenia, własciwie raz wygeneruje a raz nie, ustawa też niapisana na kolanie przez kogoś kto nie wie nic o szkoleniu, brak wzoru zaswiadczenia o ukończeniu kursu ( pomimo programu ma być wypidany ręcznie, pomimi aktualizacji PKK) a miało być wszystko mowocześniej, zamiast szkolić papiery do wypełnienia

key - 21.04.2013

A jeśli ktoś aktywował już sb konto i dwa razy tego egzaminu wewnętrznego nie zdał to co?

robert - 04.05.2013

Właśnie jestem w trakcie zdawaniana kat C ale już trzy razy oblałem bo jest jakiś problem z pytaniami. Wyskakuje pytanie np. "chcąc skrecić na skrzyżowaniu w lewo czy masz obowiązek ustąpić pierszenstwa pojazdowi jadącemu z naprzeciwka" Poczym w czasie na udzielenie odpowiedzi wyświtla się ikona nie zawiera ilustracji. Kolejn to wyświetliło się pytanie a wmomencie gdzie powinien być czas na odpowiedź pojawiło się kolejne pytanie.

robert - 04.05.2013

Właśnie jestem w trakcie zdawaniana kat C ale już trzy razy oblałem bo jest jakiś problem z pytaniami. Wyskakuje pytanie np. "chcąc skrecić na skrzyżowaniu w lewo czy masz obowiązek ustąpić pierszenstwa pojazdowi jadącemu z naprzeciwka" Poczym w czasie na udzielenie odpowiedzi wyświtla się ikona nie zawiera ilustracji. Kolejn to wyświetliło się pytanie a wmomencie gdzie powinien być czas na odpowiedź pojawiło się kolejne pytanie.

robert - 04.05.2013

Właśnie jestem w trakcie zdawania na kat C ale już trzy razy oblałem bo jest jakiś problem z pytaniami. Wyskakuje pytanie np. "chcąc skręcić na skrzyżowaniu w lewo czy masz obowiązek ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu z naprzeciwka" Po czym w czasie na udzielenie odpowiedzi wyświetla się ikona nie zawiera ilustracji. Kolejny to wyświetliło się pytanie a w momencie gdzie powinien być czas na odpowiedź pojawiło się kolejne pytanie.

Instruktor - 04.05.2013

Obecnie nie ma dostępu do bazy pytań egzaminacyjnych. Po egzaminie teoretycznym uzyskuje się informacje czy uzbierało się swoje punkty, czy też nie. Nikt z was nie wie gdzie popełnił błąd. Jeśli masz zastrzeżenia, to złóż skargę- odwołanie na wynik egzaminu teoretycznego. W Państwie Prawa powinieneś otrzymać uzasadnienie. Pozdrawiam.

antek - 29.05.2013

proszę napiszcie czy na dzień dzisiejszy jeśli mam wykupiony dostęp do pkk i uzupełniam dane musicie zanosić w wersji papierowej kiedy kursant zaczyna kurs egzamin kiedy zostało wystawione zaświadczenie itd bo u mnie w starostwie tego rządają

rysio - 21.07.2014

Pytania są ułożone przez idiotów i są błędy w odpowiedziach.


1

Dodaj komentarz

kodprzeładuj obrazek

PortalNaukiJazdy.pl zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia komentarza zawierającego treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca taki komentarz może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną.