https://www.biuro.dobreosk.pl/glowna.aspx

Sklep on-line

left - cenny news

Napotkałeś na dobry temat?
Podziel się nim z nami !

redakcja@portalnaukijazdy.pl

Sonda

Czy jesteś za powstaniem fili Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego, w miastach bez praw powiatu?

zobacz wyniki

Newsletter

Zapisz się a będziesz dostawać, co miesiąc biuletyn, w jaki sposób zdobywać nowych uczestników kursów. Będzieszrównież informowany na bieżąco o naszych promocjach i nowościach.

Twoje imię:

Adres e-mail:

Partnerzy serwisu

 

Na miasto przez ogrodzenie - wypadek w WORD Częstochowa (wideo)

Autor: Adminpp / dodano: 06.02.2012 - 11:19

(10)
skomentuj
Na miasto przez ogrodzenie - wypadek w WORD Częstochowa (wideo)

Przygody na placu manewrowym WORD często bywają barwne i ciekawe. Tym razem mamy jednak coś specjalnego. W Częstochowie podczas egzaminu na placu kandydatka na kierowcę postanowiła nico wcześniej wyjechać na miasto. Zrobiła to jednak w tak niecodzienny sposób, że egzamin musiał zakończyć się wynikiem negatywnym.

Zobaczmy jednak sami:

Może już czas pomyśleć o solidniejszym ogrodzeniu ośrodków egzaminacyjnych?

Komentarze

Krzysztof - 07.02.2012

hmmm... Czy te auta są bezpieczne? Dlaczego nie zadziałała poduszka powietrzna?

bono - 07.02.2012

Dlatego nie zadziałała bo uderzenie było za słabe, Pojazd wyposażony w poduszkę powietrzną (AiRBAG) ma specjalne czujniki które odpalają poduszkę przy odpowiednio mocnym uderzeniu. W tym przypadku wybuch poduszki mógłby spowodować uszczerbek na zdrowiu Pani kierującej.

agregat - 08.02.2012

najlepszym dowodem na to, że poduszka nie powinna się otworzyć jest to, że tej pani nic się nie stało. Dzisiejsze samochody tak są robione, że mają się giąć i to właśnie gięcie pochłania znaczną część energii. Poduszka uruchamia się dopiero wtedy, gdy uderzenie jest naprawdę mocne.

daro - 08.02.2012

i w dodatku naprawa jest tansza :)

MISIA - 08.02.2012

JAK TY KOBIETO JECHAŁAŚ PRAWO JAZDY NIE DLA CIEBIE

OSK Gocław W-wa - 09.02.2012

Ja juz 3 lata temu zamontowałem w swoich samochodach do nauki jazdy urządzenie zapobiegające tego typu przypadkom. Instruktor będąc na placyku uruchamia pilotem zabezpieczenie i samochód nie może rozwinąć większej prędkości niż 10 km/h. W skrajnym przypadku (jak na filmie) drugim przyciskiem może wyłączyć silnik. Samochód przejedzie rozpędem kilka metrów (NIE kilkaset metrów - jak w Częstochowie) i SIĘ ZATRZYMA. Chętnych do zapoznania się z urządzeniem zapraszam do przetestowania. Jacek Maniecki

APEM02 - 09.02.2012

APEM02 to moduł, który po zainstalowaniu w samochodzie Nauki jazdy ogranicza prędkość na placu manewrowym do 10km/h a jeżeli samochód "gdzieś" ucieka to można go zdalnie zatrzymać. Produkt powstał 2 lata temu i jest dostępny. Link do informacji o produkcie: http://quasarelectronics.pl/?co=products&act=show&id=285&l=pl. Pytajcie o ten produkt w CREDO :-)

agatka17102 - 10.02.2012

Oj Ta pani to juz chyba nigdy nie zda egzaminu:)

karo666 - 12.02.2012

dziwne ze tak daleko przejechala, skoro sie rozedza od razu powinna zareagowac ze zł♦y pedał i zaczac hamowanie;o widocznie to nie bedzie z niej nigdy kierowcy:D

Krzysztof - 18.02.2012

Ale przynajmniej wyjechała "na miasto"...


1

Dodaj komentarz

kodprzeładuj obrazek

PortalNaukiJazdy.pl zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia komentarza zawierającego treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca taki komentarz może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną.